• Blog • Anioły • Klara, po prostu Klara

  26LUT

  Klara, po prostu Klara

  Przedstawiam Wam Klarę, jedną z trzech sióstr. Pojawiła się w pracowni ekspresowo i tak samo ją opuściła. W ciągu jednego lutowego wieczoru.

  Niem miałam zbyt wiele czasu w pracowni by ją poznać, ale myślę, że już na miejscu, u jej nowych właścicieli, udało mi się pobyć z nią na tyle długo by ją przedstawić i napisać o niej więcej.

  Klara ma duszę podróżniczki. Taki niespokojny duch, który nie usiedzi w miejscu dłużej niż to konieczne. O wiele ciekawiej jest ruszyć się z miejsca i zobaczyć coś nowego, poznać nowe, nieznane miejsca, zasmakować regionalnego specjału, posłuchać opowieści i historii związanych z poznawanym regionem.

  Ulubione pory roku Klary to wiosna i lato. Wypatruje pierwszych oznak przedwiośnia siedząc na parapecie i poprawiając swoją kwiatową ozdobę we włosach. Czasem pomyśli o swoich siostrach, które nadal nie mogą się zdecydować w jakim kolorze ma być ich ozdoba. Z wielką radością wystawia się na pierwsze muśnięcia słonecznych promieni, które delikatnie ogrzewają i przynoszą zapowiedź wspaniałego, aktywnego lata. Wycieczek rowerem i kajakiem a może nawet żaglówką, spacerów po lesie, łowienia ryb, kąpieli w jeziorze.

  Klara została podarowana właścicielowi Guzkówki. Tam też powstały jej zdjęcia. Niedługo znów się tam wybieramy a na razie dziękujemy za wspólny tydzień, za wspaniałe chwile, pełne spokoju i relaksu i za wyśmienitą kuchnie.

Materiały pokrewne

 • 30KWI

  Witamy w Twórczym Zakątku

  Witamy i zapraszamy do odwiedzin w Twórczym Zakątku w niedługim czasie. Strona jest w budowie i wkrótce będziemy mieć przyjemność...

 • 16CZE

  Anioły - strażniczki dziecięcych snów

  W lutym w pracowni powstały dwie anielice. Każdej z nich powierzono bardzo ważne zadanie - dbanie by dzieciom, którym zostały podarowane,...

 • 25CZE

  Beciki dla najmłodszych

  Luty to w pracowni także miesiąc szycia dziecięcych becików. Powstały trzy, każdy inny jak różni są ich mali właściciele. Projekty...