blog • Decoupage

 • Wszystkim odwiedzającym naszą pracownię życzymy spokojnych i słonecznych Świąt. Aby ta Wielkanoc upłynęła w rodzinnym gronie, w atmosferze szczęścia i radości.

  Zobacz więcej

 • W ostatnim czasie udaje mi się doprowadzić do końca wiele projektów, które na swój finał musiały czekać czasami dość długo. Wszystko dlatego, że w głowie rodzi się więcej pomysłów niż dłonie są w stanie stworzyć. Cały czas powtarzam sobie by najpierw skończyć jedną rzecz i zacząć następną ale przyznam szczerze, skutek jest mierny. Na parapecie zaczęta frywolitka, na stole otwarta burda - materiał się suszy, na stoliku szydełko z niedokończoną robótką. Dlatego lubię decoupage. Nie mam wyrzutów sumienia, że zostawiam niedokończone i biorę się za coś innego. Przecież farba, klej a później lakier muszą wyschnąć. Kiedy preparaty schną w pracowni na parterze,...

  Zobacz więcej

 • Wesołych Świąt jeszcze raz. Dzisiaj druga część wykonanych z decoupagu podarunków Bożonarodzeniowych.

  Zobacz więcej

 • Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim odwiedzającym stronę. Życzę Świąt rodzinnych, spędzonych w atmosferze życzliwości i wzajemnej miłości. Sobie i Wam życzę ponad to dużo zdrowia.  Tegoroczne Święta zostały zdominowane przez decoupage. Wszystkie ozdoby i podarunki zostały wykonane tą techniką. Dzisiaj pierwsza ich część pozostałe pokażę jak prezenty zostaną rozdane.

  Zobacz więcej